Autolaweta
Specjalizujemy się w transporcie i holowaniu aut. Pracujemy codziennie, przez całą dobę, również w święta. Posiadamy profesjonalny sprzęt.
Szybki
dojazd
Całodobowa
gotowość
Transport maszyn
i samochodów
Błyskawicznie docieramy do kolizji i wypadków na terenie Ujazdu oraz woj. łódzkiego. Holujemy samochody z autostrad A1 i trasy S8.
Utrzymujemy, w stałej gotowości do wyjazdu, dwie lawety. Posiadamy nowoczesną flotę – większość z naszych lawet ma nie więcej niż 2 lata eksploatacji. To najlepsza gwarancja sprawnie udzielonej pomocy.
Zapewniamy transport pojazdów o masie do 4 ton. Przewozimy wózki widłowe, maszyny budowlane oraz inny sprzęt pod wskazany przez Klienta adres.
Zamów lawetę już teraz!
tel. 500 807 500
Transport niesprawnych lub uszkodzonych samochodów
Posiadamy lawety do transportu aut powypadkowych i niesprawnych. Z nami każdy transport jest możliwy.
Zabudowy
hydrauliczne
Minimum
formalności
Profesjonalizm
i bezpieczeństwo
Posiadamy specjalistyczne samochody z zabudową hydrauliczną, które pozwalają na szybki załadunek pojazdów uszkodzonych, bądź niesprawnych.
Pracownicy odpowiedzialni za holowanie znają wszelkie, związane z tym procedury. Umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe i współpracujemy bezpośrednio z firmami ubezpieczeniowymi.
Zdobyte doświadczenie naszych kierowców pozwala zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa. W profesjonalny sposób przygotują Twoje auto do transportu. Powierzając pojazd fachowcom, unikasz ryzyka dodatkowych uszkodzeń oraz konsekwencji prowadzenia niesprawnego pojazdu.

Zaczekaj!

Jeżeli masz jakieś pytania lub nie znalazłeś poszukiwanej informacji, zadzwoń do nas!